Grażyna Miszewska
Tel. kom.: 507 003 102

Małgorzata Kaczmarek
Tel. kom.: 507 074 446

e-mail: handlowy@radpol.com.pl

 

Województwa:
zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tomasz Turek

Tel. kom.: 509 776 217
e-mail: tturek@radpol.com.pl

Województwa:
świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, mazowieckie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Arkadiusz Piotrowski

Tel. kom.: 509 776 232
e-mail: apiotrowski@radpol.com.pl

Województwa:
łódzkie, opolskie, dolnośląskie, mazowieckie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Przybyło

Tel. kom.: 507 074 456
e-mail: aprzybylo@radpol.com.pl

Województwa:
pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Krzysztof Serafin

Tel. kom.: 507 074 454
e-mail: kserafin@radpol.com.pl

Województwa:
śląskie, małopolskie

Dyrektor Handlowy Dywizji Energetycznej
Rafał Wera

Tel.: +48 59 300 30 25
Kom.: +48 510 234 100

e-mail:rwera@radpol.com.pl



Przyjmowanie i realizacja zamówień, oferty na standardowy asortyment

Rury i osprzęt termokurczliwy, mufy i głowice kablowe, osprzęt kablowy, porcelana prasowana

Małgorzata Kaczmarek

Tel.: +48 59 300 30 19
Kom.: +48 507 074 446

e-mail:mkaczmarek@radpol.com.pl

Karolina Jażdżewska

Tel.: +48 59 300 30 21
Kom.: +48 505 691 748

e-mail:kjazdzewska@radpol.com.pl 

Izolatory

Krystyna Kil

Tel.: +48 59 300 30 89
Kom.: +48 601 168 794

e-mail:kkil@radpol.com.pl 

Strunobetonowe żerdzie wirowane

Karolina Kurczaba

Tel.: +48 59 300 31 01
Kom.: +48 509 241 513

e-mail:kkurczaba@radpol.com.pl

Paulina Serek

Tel.: +48 59 300 31 02
Kom.: +48 505 691 853

e-mail:pserek@radpol.com.pl


 

Kierownicy Regionów Sprzedaży

Artur Przybyło

Kom.: +48 507 074 456

e-mail:aprzybylo@radpol.com.pl

Tomasz Turek 

Kom.: +48 509 776 217

e-mail:tturek@radpol.com.pl

Witold Jaskólski

Kom.: +48 507 029 074

e-mail:wjaskolski@radpol.com.pl

Krzysztof Serafin 

Kom.: +48 507 074 454

e-mail:kserafin@radpol.com.pl

 

Arkadiusz Piotrowski

Kom.: +48 509 776 232

e-mail:apiotrowski@radpol.com.pl

 

Informacje techniczne, oferty na asortyment niestandardowy

Osprzęt termokurczliwy
Wojciech Grabowski

Tel.: +48 59 300 30 27
Kom.: +48 507 074 445

e-mail:wgrabowski@radpol.com.pl

 

Osprzęt kablowy
Szymon Fryca 

Tel.: +48 59 300 30 26
Kom.: +48 507 074 449

e-mail:sfryca@radpol.com.pl

 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×