Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grzegorz Gawrych

Tel. kom.: 509 776 232
e-mail: ggawrych@radpol.com.pl

 

Województwa:
wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tomasz Turek

Tel. kom.: 509 776 217
e-mail: tturek@radpol.com.pl

Województwa:
lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, mazowieckie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Krawczyk

Tel. kom.: 507 074 443
e-mail: akrawczyk@radpol.com.pl

Województwa:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Przybyło

Tel. kom.: 507 074 456
e-mail: aprzybylo@radpol.com.pl

Województwa:
zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, Płock, Ostrołęka, Łomża

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Krzysztof Serafin

Tel. kom.: 507 074 454
e-mail: kserafin@radpol.com.pl

Województwa:
opolskie, śląskie, małopolskie

Dyrektor Handlowy
Rafał Wera

Tel.: +48 59 300 30 25
Kom.: +48 510 234 100

e-mail:rwera@radpol.com.pl



Przyjmowanie i realizacja zamówień, oferty na standardowy asortyment

Rury i osprzęt termokurczliwy, mufy i głowice kablowe, osprzęt kablowy, porcelana prasowana

Małgorzata Kaczmarek

Tel.: +48 59 300 30 19
Kom.: +48 507 074 446

e-mail:mkaczmarek@radpol.com.pl

 

Grażyna Miszewska

Tel.:       +48 59 300 30 20 
Kom.:    +48 507 003 102

e-mail:  gmiszewska@radpol.com.pl

 

Sandra Jędrusiak

Tel.:       +48 59 300 30 34 
Kom.:    +48 505 691 793

e-mail:  sjedrusiak@radpol.com.pl

Magdalena Czurejno

Tel.: +48 59 300 30 22
Kom.: +48 505 691 720

e-mail: mczurejno@radpol.com.pl 

 

Barbara Katolik

Tel.:      +48 59 300 30 21
Kom.:   +48 505 691 748

e-mail:  bkatolik@radpol.com.pl

 

Izolatory

Krystyna Kil                                                  

Tel.: +48 59 300 30 89
Kom.: +48 601 168 794

e-mail:kkil@radpol.com.pl 


Alicja Hładun                                              

Tel.: +48 59 300 30 90

e-mail: ahladun@radpol.com.pl 

Strunobetonowe żerdzie wirowane

Magdalena Olejnik

Tel.: +48 59 300 31 01
Kom.: +48 505 691 853

e-mail: molejnik@radpol.com.pl

 

Informacje techniczne, oferty na asortyment niestandardowy

Osprzęt termokurczliwy
Wojciech Grabowski

Tel.: +48 59 300 30 27
Kom.: +48 507 074 445

e-mail: wgrabowski@radpol.com.pl


Osprzęt kablowy
Szymon Fryca

Tel.: +48 59 300 30 26
Kom.: +48 507 074 449

e-mail: sfryca@radpol.com.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×