02.08.2022 r.

Szkolenie dla MPEC S.A. Kraków

29 i 30 czerwca odbyło się dwudniowe szkolenie dla MPEC S.A. w Krakowie o tematyce „Projektowanie sieci pojedynczych i podwójnych.” W wykładach i praktycznych spotkaniach udział wzięło ponad 50 osób. Byli to zarówno projektanci, wykonawcy jak i inspektorzy nadzoru. Nasze szkolenia pokazują w jaki sposób montować, projektować i składować rury preizolowane pojedyncze i podwójne. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach – nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

https://www.radpol.eu/pl/kontakt/kontakt-doradztwo-techniczne

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×