ENERGETAB 2019

ENERGETAB 2019

Odwiedź nasze firmowe stoisko podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2019. W dniach od 17 września do 19 września jesteśmy do Państwa dyspozycji. Spotkajmy się i porozmawiajmy. To doskonała okazja aby się lepiej poznać. Koniecznie musicie nas odwiedzić. Będziemy w pawilonie E przy stoisku nr 1. Do zobaczenia!

Innowacyjne rozwiązania

Radpol S.A. to lider na rynku wyrobów termokurczliwych specjalizuje się w produktach z  uszlachetnionego polietylenu, które powstają na bazie własnych mieszanek materiałowych.

Dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii sieciowania radiacyjnego, Firma z powodzeniem rywalizuje na zagranicznych rynkach. Radpol stosuje unikalną technologię wykorzystania na skalę przemysłową akceleratorów elektronowych, jako jedna z niewielu firm europejskich.


RADPOL S.A. składa się z pięciu nowoczesnych zakładów

RADPOL w Człuchowie
RADPOL w Człuchowie
 
RURGAZ w Lublinie
RURGAZ w Lublinie
 
FINPOL ROHR w Lublinie
FINPOL ROHR w Lublinie
 
WIRBET w Ostrowie Wielkopolskim
WIRBET w Ostrowie Wielkopolskim
 
ELEKTROPORCELANA w Ciechowie
ELEKTROPORCELANA w Ciechowie
 

Umów spotkaniE na ENERGETab 2019 - Poznaj Nasz zespół 

Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem na ENERGETAB 2019! Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas w trakcie trwania targów. Od 17 września do 19 września w godzinach 9.00 - 17.00. Już dziś możesz napisać do wybranego przedstawiciwla Radpol S.A. i zarezerwować termin spotkania na naszym stoisku.

 

   

Anna Kułach
Prezes Zarzadu Radpol S.A.

Sekterariat: +48 22 835 43 17

  

Stanisław Opitek

Dyrektor Zarządzający Elektro&Tech

e-mail: handlowy@radpol.com.pl

  

Rafał Wera
Dyrektor Handlowy

e-mail:rwera@radpol.com.pl

  

Małgorzata Kaczmarek
Kierownik Biura Obsługi Klienta

e-mail:mkaczmarek@radpol.com.pl

  

Krzysztof Serafin
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Województwa:
opolskie, śląskie, małopolskie

e-mail:kserafin@radpol.com.pl

  

Artur Krawczyk
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Województwa:łódzkie, mazowieckie, podlaskie

e-mail:akrawczyk@radpol.com.pl

  

Grzegorz Gawrych
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Województwa:
wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

e-mail:ggawrych@radpol.com.pl

  
                                                     

Maciej Górka
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Województwa:
zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, Płock, Ostrołęka, Łomża

e-mail:mgorka@radpol.com.pl

  

Wojciech Lisowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Dział Eksportu

e-mail:wlisowski@radpol.com.pl

  

Wojciech Grabowski
Kierownik Produktu

e-mail:wgrabowski@radpol.com.pl

 

Dariusz Chrzanowski
Marketing Manager

e-mail:dchrzanowski@radpol.com.pl

 


Pobierz Nasze katalogi produktów 


jak dojechać?

ZIAD Bielsko-Biała S.A. 
al. Armii Krajowej 220 
43-316 Bielsko-Biała
GPS: N49° 47′ 1.0536″ ; E19° 1′ 33.6864″


Gdzie nas szukać?

ZIAD Bielsko-Biała. Czekamy na Państwa w pawilonie E przy stoisku nr 1. 


Bądź z nami w mediach społecznościowych

 

                         

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×