Zapytania ofertowe
 

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: oferty@radpol.com.pl


 

Dyrektor Sprzedaży Krajowej


Jacek Zielke

Kom.:    +48 509 024 356
e-mail:  jzielke@radpol.com.pl


 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Sprzedaż Inwestycyjna

Katarzyna Dyś

Kom.:    +48 505 691 838
e-mail:  kdys@radpol.com.pl                                   

(Województwa: podlaskie, mazowieckie (na wschód od Wisły), lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

 

 

 

Andrzej Jojnowicz

Kom.:    +48 506 705 037
e-mail:  ajojnowicz@radpol.com.pl   

(Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie)

 

Jacek Zielke

Kom.:    +48 509 024 356
e-mail:  jzielke@radpol.com.pl

(Województwa: warmińsko-mazurskie, HTI Warszawa)

 

Maria Przybylska

Kom.:    +48 509 197 413
e-mail:  mprzybylska@radpol.com.pl  

(Województwa: mazowieckie (na zachód od Wisły), łódzkie, wielkopolskie,

Warszawa oraz miasta obsługiwane przez Veolia jako operatora systemów ciepłowniczych)



Arkadiusz Gospodarek

Kom.:    +48 608 614 080
e-mail:  agospodarek@radpol.com.pl

(Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Indywidualne Realizacje dla Przemysłu

Andrzej Jojnowicz

Kom.:     + 48 506 705 037
e-mail: ajojnowicz@radpol.com.pl

(Cała Polska)

 

Biuro Obsługi Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień


Mateusz Piatek

Tel.: +48 59 300 31 16
Kom.: +48 601 703 748

e-mail: mpiatek@radpol.com.pl

 

Rafał Szymuś

Tel.:       +48 59 300 31 16
Kom.:    +48 507 822 971

e-mail:  rszymus@radpol.com.pl

 


Artur Struk

Tel.:       +48 59 300 31 15
Kom.:    +48 601 225 728

e-mail:  astruk@radpol.com.pl
 

Przyjmowanie i realizacja zamówień

Kierownicy Regionów Sprzedaży 

Ryszard Muszyński

Kom.: +48 510 060 422

e-mail:rmuszynski@radpol.com.pl

Artur Kinus

Kom.: +48 505 691 849

e-mail:akinus@radpol.com.pl

Grzegorz Sokołowski

Kom.: +48 500 118 815

e-mail:gsokolowski@radpol.com.pl

Piotr Smyrek

Kom.: +48 504 103 680

e-mail:psmyrek@radpol.com.pl 


 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×