Zapytania ofertowe
 

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: inquiries@radpol.com.pl


 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży Eksportowej

Daniil Sokal
(język: francuski, angielski)

Kom.:+48 501 326 226
e-mail:  dsokal@radpol.com.pl

(Francja, Belgia, Luksemburg, Dania, Holandia, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Islandia, Szwajcaria)

 

Margarita Leal
(język: angielski,  hiszpański)

Kom.:     +48 507 822 782
e-mail:   mleal@radpol.com.pl

(Hiszpania, Portugalia, Czechy, Słowacja, Wielka Brytania)

 

Andrzej Pavlenko
(język: angielski, rosyjski, ukraiński)

Kom.:     +48 505 691 853
e-mail:   apavlenko@radpol.com.pl

(Białoruś, Ukraina, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan)

Seweryn Ważny
(język: włoski, angielski)

Kom.:+48 609 197 498
e-mail:  swazny@radpol.com.pl

(Włochy)
 

 

Emilia Hryniewicka
(język:
 angielski, włoski)

Kom.:     +48 507 029 074
e-mail:   ehryniewicka@radpol.com.pl

(Serbia, Chorwacja, Słowenia, Bułgaria, Rumunia, Niemcy, Austria)

 

Biuro Obsługi Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień

Rafał Mielewczyk
(język: angielski)

Tel.:       +48 59 300 30 41
Kom.:    +48 500 015 785

e-mail:  rmielewczyk@radpol.com.pl

 

Artur Struk
(język: angielski)

Tel.:       +48 59 300 31 15
Kom.:    +48 601 225 728

e-mail:  astruk@radpol.com.pl

Julia Stasiulewicz

(język: angielski)

Tel.:       +48 59 300 3021
Kom.:    +48 507 074 445

e-mail:  jstasiulewicz@radpol.com.pl

 

Renata Matwiejczuk

(język: angielski)

Kom.:    +48 607 660 992

e-mail:  rmatiwjczuk@radpol.com.pl

 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×