Zapytania ofertowe
 

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: oferty@radpol.com.pl


Zakupy detaliczne
 

Jesteś zainteresowany produktami RADPOL S.A. w ilościach detalicznych? Skorzystaj z sieci naszych lokalnych dystrybutorów. Produkty RADPOL S.A. są dostępne u dystrybutorów na terenie całego kraju. 

Znajdź dystrybutora w mojej okolicy


 

Dyrektor Sprzedaży Krajowej


Robert Roszak

Kom.:    +48 505 691 750
e-mail:  rroszak@radpol.com.pl


 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Hurtownie, Dystrybutorzy, Grupy Zakupowe

Artur Krawczyk

Kom.:    + 48 507 074 443
e-mail:  akrawczyk@radpol.com.pl 

(Północna Polska) 

Krzysztof Serafin

Kom.:    +48 507 074 454 
e-mail:  kserafin@radpol.com.pl                                 

(Południowa Polska)

Biuro Obsługi Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień

Rury i osprzęt termokurczliwy, mufy i głowice kablowe, osprzęt kablowy, porcelana prasowan, izolatory

Grażyna Miszewska

Tel.:       +48 59 300 30 20
Kom.:    +48 507 003 102

e-mail:  gmiszewska@radpol.com.pl

 

Julia Stasiulewicz

Tel.:       +48 59 300 30 21
Kom.:    +48  507 074 445

e-mail:  jstasiulewicz@radpol.com.pl

Anna Banasik

Tel.:+48 59 300 30 26
Kom.:    +48 797 494 234

e-mail:  abanasik@radpol.com.pl

 

Julita Wiligała

Tel.:       +48 59 300 30 18 
Kom.:    +48 601 168 794 

e-mail:  jwiligala@radpol.com.pl

 

 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×