Zapytania ofertowe
 

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: oferty@radpol.com.pl


 

Dyrektor Sprzedaży Krajowej


Robert Roszak

Kom.:    +48 505 691 750
e-mail:  rroszak@radpol.com.pl


 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Sprzedaż Inwestycyjna
 

Grzegorz Gawrych

Kom.:    +48 509 776 232 
e-mail:  ggawrych@radpol.com.pl                                   

(Województwa: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie)


Przemysław Poletyło

Kom.:    +48 505 691 854
e-mail:  ppoletylo@radpol.com.pl                                 

(Województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-
mazurskie)


Karol Flisiuk

Kom.:    +48 607 732 199 
e-mail:  kflisiuk@radpol.com.pl                                 

(Województwa: lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

Maciej Górka

Kom.:    +48 507 074 456
e-mail:  mgorka@radpol.com.pl       

(Województwa: pomorskie, łódzkie, kujawsko - pomorskie)


Rudolf Januszewski

Kom.:    +48 508 184 143 
e-mail:  rjanuszewski@radpol.com.pl                         

(Województwa: opolskie, śląskie, małopolskie)

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Indywidualne Realizacje dla Przemysłu

Andrzej Jojnowicz

Kom.:     + 48 506 705 037
e-mail:  ajojnowicz@radpol.com.pl 

(Cała Polska)

 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Hurtownie, Dystrybutorzy, Grupy Zakupowe

Artur Krawczyk

Kom.:    + 48 507 074 443
e-mail:  akrawczyk@radpol.com.pl 

(Północna Polska) 

Krzysztof Serafin

Kom.:    +48 507 074 454 
e-mail:  kserafin@radpol.com.pl                                 

(Południowa Polska)

Biuro Obsługi Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień

Rury i osprzęt termokurczliwy, mufy i głowice kablowe, osprzęt kablowy, porcelana prasowana

Małgorzata Kaczmarek

Tel.: +48 59 300 30 19
Kom.: +48 507 074 446

e-mail:mkaczmarek@radpol.com.pl

 

Grażyna Miszewska

Tel.:       +48 59 300 30 20 
Kom.:    +48 507 003 102

e-mail:  gmiszewska@radpol.com.pl

Maryna Sokal

Kom.:    +48 507 823 295


e-mail:  msokal@radpol.com.pl

 

Karolina Pobłocka

Tel.:       +48 59 300 30 18 
Kom.:    +48 601 168 794 

e-mail:  kpoblocka@radpol.com.pl

Izolatory

Małgorzata Kaczmarek   

Tel.: +48 59 300 30 19
Kom.:      +48 507 003 102

e-mail: mkaczmarek@radpol.com.pl

Strunobetonowe żerdzie wirowane

Rafał Mielewczyk

Tel.: +48 59 300 30 41
Kom.: +48 500 015 785

e-mail: rmielewczyk@radpol.com.pl

Informacje techniczne, oferty na asortyment niestandardowy


Grzegorz Dąbek     
                                                               
                                                                   
Kom.:  +48 513 084 057                                                               

e-mail: gdabek@radpol.com.pl                                             

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×