Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grzegorz Gawrych

Tel. kom.: 509 776 232
e-mail: ggawrych@radpol.com.pl

 

 

 

Województwa:
wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Sławomir Irzyk

Tel. kom.: 509 776 217
e-mail: sirzyk@radpol.com.pl
 

Województwa:
lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, mazowieckie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Krawczyk

Tel. kom.: 507 074 443
e-mail: akrawczyk@radpol.com.pl 

Województwa:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Maciej Górka

kom.: 507 074 456
e-mail: mgorka@radpol.com.pl 

Województwa:
zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, Płock, Ostrołęka, Łomża

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Krzysztof Serafin

Tel. kom.: 507 074 454
e-mail: kserafin@radpol.com.pl

Województwa:
opolskie, śląskie, małopolskie

Dyrektor Handlowy
Rafał Wera

Tel.: +48 59 300 30 25
Kom.: +48 510 234 100

e-mail:rwera@radpol.com.pl



Przyjmowanie i realizacja zamówień, oferty na standardowy asortyment

Rury i osprzęt termokurczliwy, mufy i głowice kablowe, osprzęt kablowy, porcelana prasowana

Małgorzata Kaczmarek

Tel.: +48 59 300 30 19
Kom.: +48 507 074 446

e-mail:mkaczmarek@radpol.com.pl

 

Grażyna Miszewska

Tel.:       +48 59 300 30 20 
Kom.:    +48 507 003 102

e-mail:  gmiszewska@radpol.com.pl
 

Marieta Glugla

Tel.:      +48 59 300 30 21
Kom.:   +48 505 691 748

e-mail:  mglugla@radpol.com.pl

 

Karolina Pobłocka

Tel.:       +48 59 300 30 18 
Kom.:       +48 601 168 794 

e-mail:  kpoblocka@radpol.com.pl

 

Izolatory                         

Alicja Hładun                                              

Tel.: +48 59 300 30 90

e-mail: ahladun@radpol.com.pl 

Strunobetonowe żerdzie wirowane

Rafał Mielewczyk

Tel.: +48 59 300 30 41
Kom.: +48 500 015 785

e-mail: rmielewczyk@radpol.com.pl

 

Informacje techniczne, oferty na asortyment niestandardowy


Wojciech Grabowski                                                                     Weronika Kowalska 

Tel.: +48 59 300 30 27                                                                    Tel.: +48 59 300 30 26
Kom.: +48 507 074 445                                                                  Kom.: +48 507 074 449

e-mail: wgrabowski@radpol.com.pl                                             e-mail: wkowalska@radpol.com.pl

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×