Zapytania ofertowe
 

Jesteś zainteresowany produktami i rozwiązaniami RADPOL S.A.? Wyślij zapytanie ofertowe.

e-mail: oferty@radpol.com.pl


 

Dyrektor Sprzedaży Krajowej


Robert Roszak

Kom.:    +48 505 691 750
e-mail:  rroszak@radpol.com.pl


 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Sprzedaż Inwestycyjna

Grzegorz Gawrych

Kom.:    +48 509 776 232 
e-mail:  ggawrych@radpol.com.pl

(Województwa: wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie)

 

Przemysław Poletyło

Kom.:    +48 505 691 854
e-mail:  ppoletylo@radpol.com.pl

(Województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-
mazurskie, pomorskie)

 

Rudolf Januszewski

Kom.:    +48 508 184 143 
e-mail:  rjanuszewski@radpol.com.pl   

(Województwa: opolskie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie)

 

Anton Głuszko

Kom.:    +48 607 732 199 
e-mail:  agluszko@radpol.com.pl

(Województwa: łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

Biuro Obsługi Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień

Mateusz Piatek

Tel.: +48 59 300 31 16
Kom.: +48 601 703 748

e-mail: mpiatek@radpol.com.pl

 

Rafał Szymuś

Tel.:       +48 59 300 31 16
Kom.:    +48 507 822 971

e-mail:  rszymus@radpol.com.pl

Artur Struk

Tel.:         +48 59 300 31 15
Kom.:      +48 601 225 728

e-mail:  astruk@radpol.com.pl

 

Przyjmowanie i realizacja zamówień

Kierownicy Regionów Sprzedaży 

Ryszard Muszyński

Kom.: +48 510 060 422

e-mail:rmuszynski@radpol.com.pl

Artur Kinus

Kom.: +48 505 691 849

e-mail:akinus@radpol.com.pl

Grzegorz Sokołowski

Kom.: +48 500 118 815

e-mail:gsokolowski@radpol.com.pl

Piotr Smyrek

Kom.: +48 504 103 680

e-mail:psmyrek@radpol.com.pl 


 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Zamknij ×